Шинок Околиця гостинно запрошує Всіх на новорічне свято та зустріч нового 2012 року. Гарантуємо Новий Рік зі снігом, жартами, сюрпризами для кожного гостя, іграми, аукціонами та Дідом Морозом. В програмі передбачені цікаві конкурси, не стандартні призи, новорічна лотерея, зустріч з Солохою та іншими героями Миколи Гоголя. Всі матимуть можливість взяти участь в запальних конкурсах та веселих забавах, святкувати до ранку!!! Святковий настрій та заряд позитиву на 2012 рік - гарантовано! На передодні новорічних свят шинок Околиця пропонує всім гостям для проведення корпоративів та приватних вечірок свої послуги. Ціна лише 150 грн за одну персону. За більш детальнішою інформацією дзвонити за телефоном 5-40-22, 0673601717.
Запрошуємо Вас відсвяткувати свято 8 березня у нас. На Вас чекатимуть золоті струни бандури, ведуча, чарівний саксофон, східні танці, гумористичні хвилинки, а також хороший святковий настрій зі смачними стравами. Початок свята о 17:00
На Вас чекає святкова атмосфера, ведуча, танець "Бразильський карнавал", весела Баба Груша, жива музика, гумористична програма, подарунки, багато цікавого та звичайно смачна кухня від наших поварів! Початок свята о 18 год. Вартість проведеного свята коштує 350 грн з двох осіб (меню включно). Дуже чекаємо на Вас!