Вітаємо Вас з наступаючим святом Нового Року! Пропонуємо Вам відсвяткувати Новорічну Ніч в нашому закладі. Дарувати хороший настрій та створювати атмосферу свята Вам будуть: ведуча, Дід Мороз та Снігурочка, а також Ви зможете відпочити переглядаючи гумористичну програму, бальні танці та багато іншого цікавого насолоджуючись смачними стравами від наших кухарів, які завжди готують для Вас з любов'ю! Початок свята о 22:00, свято триватиме до 06:00. Бронювання місць за тел: 5-40-22, моб 0673601717
З 8 Березня щиро вітаєм, Вам любов і тепло віддаєм, Хай у серці весна розквітає, І життя щасливішим стає! До міжнародного жіночого дня 8 березня ми підготували програму святкування: вас зустріне музичний гурт "Країна У" лауреати багатьох конкурсів та фестивалів, керівник групи Павло Дука, на вас чекають романтична вечеря, різноманітні конкурси, караоке, запальні танці... Запрошуємо всіх на 17 год.
До Дня всіх закоханих ми підготували програму святкування: вас зустріне загадковий Мім і під звуки чарівного саксофону проведе до зали, де на вас чекають романтична вечеря, різноманітні конкурси, караоке, запальні танці, а на завершення оголошення Містера та Міс "Околиці". Запрошуємо всіх на 17:00.