Ресторан "Околиця" приймає замовлення на зустріч Нового року. Новорічне меню складене на 6 чоловік. Шоу-програма Новорічної ночі: Дід Мороз, Снігурочка, Лісовик, Баба Яга, Миколайчики. Різноманітні конкурси, відео-зйомка, жива музика. Фейєрверк — новинка в Рівному — небесні ліхтарики.
Запрошуємо на дитяче Свято Миколая! На Вас чекає: -вистава, -святкова дитяча програма, -призи та подарунки. Початок свята з 15:00. Детальна інформація за тел. 5-40-22, 067-360-17-17
Вас чекає наша наступна костюмована вечірка у стилі "МИ СОЛДАТИ". Початок дійства о 21:00, закінчення о 03:00. Для вас гратимуть діджеї міста Рівного і не лише: DJ Kadet, DJ Ground, DJ Sector та інші. Флаєр — 40 грн, в цю суму входить крутий коктейль на ваш вибір. Обов'язковий ДРЕС-КОД. Після вечірки буде масове розвезення клаберів у райони проживання!
Свобода і безкрайні морські простори. Головний напій цієї ночі — ром! На загадковому кораблі на пошуки скарбів можуть вирушити лише справжні пірати. Дрес-код для чоловіків: морські полоски, бандани, безкозирки, накладні вуса і бороди, широкі шкіряні паски. З собою пістолети, шаблі та кинжали. Для подруги морського вовка підійде образ відчайдушної піратки або ж прекрасної русалки.
Гангстери в елегантних костюмах, дегустація дорогих сигар і віскі. У повітрі відчувається запах великих грошей. На вході: пароль і обшук. Дами виглядають неперевершено: коктейльні плаття із шовку, ретро-зачіски, хутряні накидки, капелюшки, боа і діаманти. Дрес-код для чоловіків: строгі костюми в полоску, білі сорочки, підтяжки, капелюхи, сигари. Револьвери і автомати Томсона обов'язкові. Веселий настрій, джаз і постійні постріли — безсонна ніч по всій околиці.