. В Новорічну Ніч зустрічайтесь віч на віч, там забави різні кояться - славиться таким "Околиця" !
Шинок "Околиця" радо запрошує Вас на святкування новорічних корпоративів.

19.12.2012 День Св.Миколая!!!

Найкращі враження від проведення свята Св.Миколая в "Околиці" залишаться у пам`яті діток на довго.

 

11.05.2012 Акція для молодят!!!

При замовленні весілля на сто і більше чоловік номер "Люкс" в подарунок від "Околиці".
Шинок "Околиця" вітає усіх рівнянок зі святом та запрошує усіх бажаючих завітати до нас відсвяткувати це весняне свято! На Вас чекає весела ведуча, яка створить справжню атмосферу жіночого свята. Кожного відвідувача чекає приємний подарунок. Вхід на вечірку - 50 грн з пари. Початок свята о 17:00. Довідки за телефоном 0673601717; 5-40-22. Завітайте і Ви не пошкодуєте!!!
Шинок "Околиця" запрошує всіх закоханих в гості. На Вас чекає романтична атмосфера під звуки саксофону у чудовому мерехтінні свічок, хвилююча жива музика та смачна вечеря від шеф-кухаря з ніжним десертом. Романтичну подорож з Вами проведе запальна ведуча з подарунками та сюрпризами. Ви поринете у незабутню атмосферу любові та пристрасті!
Шинок Околиця гостинно запрошує Всіх на новорічне свято та зустріч нового 2012 року. Гарантуємо Новий Рік зі снігом, жартами, сюрпризами для кожного гостя, іграми, аукціонами та Дідом Морозом. В програмі передбачені цікаві конкурси, не стандартні призи, новорічна лотерея, зустріч з Солохою та іншими героями Миколи Гоголя. Всі матимуть можливість взяти участь в запальних конкурсах та веселих забавах, святкувати до ранку!!! Святковий настрій та заряд позитиву на 2012 рік - гарантовано! На передодні новорічних свят шинок Околиця пропонує всім гостям для проведення корпоративів та приватних вечірок свої послуги. Ціна лише 150 грн за одну персону. За більш детальнішою інформацією дзвонити за телефоном 5-40-22, 0673601717.